piątek, 29 listopada 2013

Gwiazda się rodzi!!!

               Święta zbliżają się niepostrzeżenie, coraz bardziej czuć ich zapach. Wszędzie widać różniaste ozdobniki choinkowe, więc i ja wyprodukowałam co nieco.
               Najpierw gwiazda - tzn. moja pierwsza gwiazda szydełkowa z przeznaczeniem na szpic choinki. Zrobiłam ją wg. wzoru znalezionego tu. Wyszła piękna pięcioramienna gwiazda w "megabigrozmiarze. Jako prototyp została przeznaczona na choinkę mojej siostrzycy Agi.
               A potem poleciało - zagwiazdowałam się - więcej zdjęć może innym razem. Jeżeli komuś podoba się gwiazda to zapraszam do mnie!
Pozostała moja działalność szydełkowo-świątalna skupiła się głównie na bombkowaniu - tutaj kilka przedstawicielek w różnych kolorach.

Głównym motywem zimy jest jednak biel i większość ozdób powstało w tym właśnie kolorze.
 Ten wzór jest z jakiejś gazetki.
 Ten wzór odgapiłam od Janeczki, która prowadzi świetnego bloga, jest super pracowitą, ciepłą kobietą. Mam nadzieję, że wybaczy mi moje "kradziejstwo" - nie mogłam się oprzeć, bombki z tego wzoru wychodzą piękne.4 komentarze:

 1. Matko, jakie piękne!!! A ta gwiazda podoba mi się najbardziej, też byśmy taką w domu chcieli.. :) Cudeńka :****

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że potrafiłaś odgapić nie marudząc mi o wzór, którego nie mam. No i przyznałaś się do "kradziejstwa". Inni tego nie robią. Gratuluję pięknych ozdób i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale świetna! przepiękna ta gwiazda wyszła. I jakie bombki! wszystko jest wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bombki bardzo ładne, ale gwiazda to po prostu rewelacja :)

  OdpowiedzUsuń