niedziela, 27 maja 2012

Wymiankowo

    Od jakiegoś czasu podziwiam piękne kolczyki tworzone przez Anię, mojej młodej też się bardzo podobają i namówiła mnie na wymiankę. Dostałam od Ani zestaw trzech super kolczyków, którymi Asia szpanuje ;))


           W zamian wysłałam Ani komplecik wyplatany przeze mnie szydełkiem z koralików, niestety zapomniałam zrobić zdjęcie i pokazuję zdjęcie zrobione przez Anię na jej blogu, Przepraszam Aniu za moją sklerozę. 


      Moja córka Asia lubi słodkości i wypatrzyła takie śliczności na blogu pink.bubbles  więc nastąpiła wymianka. Dostałam takie piękne wypieki biżuteryjne, że aż ślinka leci. Aśka odżałowała truskaweczkę i dała ją Zuzce.

             W zamian do pinkbubbles poleciał fioletowy naszyjnik wyplatany z drewnianych koraliczków różnej wielkości + kolczyki. Też zapomniałam zrobić zdjęcia przed wysyłkę i pokazuję zdjęcie podobnego kompletu, który zrobiłam dla kogoś innego.

              Jestem z tych prywatnych wymianek bardzo zadowolona i mam nadzieję, że moje biżutki również się podobały nowym właścicielkom.
Posted by Picasa

2 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę, że kolczyki się podobają. Niech się dobrze noszą. Komplecik jest boski i zrobił na mojej uczelni furorę! Dzięki za wymiankę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Faktycznie, piękne te kolczyki z Mozilem i dr Housem , też bym takie chciała !!!!!! Jestem zazdrosna ;p

    OdpowiedzUsuń